ענת קאופמן (כהן) ושות'
משרד עורכי דין ונוטריון

073-3744558

phone6, phone, contact, telephone, support, call

תביעה על התעללות בגן ילדים: מתוך המהדורה המרכזית חדשות 2

מאמרים נוספים:

מאמרים נוספים:


"את התינוק שלי ראיתי פעמיים איך מטיחים אותו, מכסים אותו בשמיכה עבה מעל הראש ונותנים לו מכה חזקה בשביל שהוא יירדם", סיפר תומר, אביו של ילד אחר במעון. "הדיבורים של 'יימח שמך' ו'שקט' ו'חוצפנית' ו'מכשפה' ו'ילדה רעה', ושצובטים שם תינוקות, ולשמוע את הבעלים של הגן בא ואומר לי: 'זה הסלנג בגן' – אני לא רוצה שהילד שלי יתחנך עם סלנג כזה".

"ילדה רעה, מה הבעיה של אימא שלך את?", נשמעת אחת הסייעות באחד המקרים. במקרה אחר הטיחה באחד הילדים: "אתה לא עומד כי אתה שמן, קרצייה אתה".

בגן השני נשמעים דברים קשים רבים נוספים. "או, הנה הוא בוכה, ה*** הזה", אומרת אחת הסייעות. כשאחת הילדות מבקשת לשתות מים, אומרת הסייעת: " אני אביא לך מים, סתמי, כל היום את עם מים". במקרה אחר אומרת הסייעת לאחד הילדים: "אתה רוצה פיצה יא פלוץ?".

הסייעת בהקלטה מספרת לחברתה שצפתה בסייעת אחרת מטלטלת תינוק בחוזקה. ההורים פנו למנהלת הגן ודרשו לצפות באירוע דרך מצלמות האבטחה שהתקינה. התיעוד המזעזע של האירוע הוא היום חלק מתיק חקירה שנפתח והועבר לפרקליטות, שם נבחן בימים אלו.
 
ענת קאופמן (כהן) ושות'
משרד עורכי דין ונוטריון


תומר ואשתו, לקוחות שלנו, שלחו את הילד לגן פרטי וגילו התעללות ואלימות במקום שאמור להיות בטוח עבורו. הכתבה המצמררת בחדשות ערוץ 2 חושפת איך הוא והורים אמיצים אחרים עשו את הדבר הנכון, החליטו ליזום חקירה בעצמם ולפעול למצות את הדין. להקשיב לתחושותיהם שמשהו לא תקין.

מקרים מצמררים של התעללות בגן ילדים מתגלים בשנים האחרונות לא מעט לצערינו, מצב זה הוא בפירוש מהווה בסיס ברור לפיצוי במסגרת תביעה על התעללות בגן ילדים. וזאת בשל אחריות הגן לשלומו של כל ילד, אומרת עו"ד ענת קאופמן.
 
 


לפגישת ייעוץ ללא תשלום

ונחזור אלייך בהקדם:

מלא את הפרטים

הרצל 7, קומה 5, נתניה 4240004

location6, location, map, marker, pin

073-3744558

phone6, phone, contact, telephone, support, call

09-8350074

print2, print, printer

office@acklaw.co.il

envelop, envelop, mail, email, contact, letter
 

 

- כל הזכויות שמורות -
אין לראות באמור באתר משרד עו"ד ענת קאופמן (כהן) ושות' ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ משפטי