ענת קאופמן (כהן) ושות'
משרד עורכי דין ונוטריון

073-3744558

phone6, phone, contact, telephone, support, call

פיצוי על שבירת כתף בכניסה לבניין

מאמרים נוספים:

מאמרים נוספים:


א.ל., תושב אחת הערים הגדולות, הגיע למקום לצרכי סידורים שונים ומעד בכניסה לבניין. המעידה היא על חוטים שנמתחו בעקבות שיפוצים ועבודות תחזוקה שנערכו במקום. כתוצאה מהנפילה הלא נעימה, נגרמו לא.ל. מספר שברים וסדקים בכתף, הוא פונה לצורך קבלת טיפול רפואי ואף נקבעו לו מספר אחוזי נכות שהוכרו בביטוח הלאומי.

משרד עו"ד ענת קאופמן, המייצג את א.ל. הצליח ליצור את הפיצוי על שבירת כתף, לסיים את התיק ללא צורך בהליכים בבתי המשפט שהיו מעכבים ומאריכים את הטיפול בפיצוי. המשרד ניהל משא ומתן בכמה שלבים. בתחילה אל מול בעלי המבנה, שהיו מבוטחים בחברת כלל, אך לאחר זמן מה, עבר להתנהלות מול חברה קבלנית שעבדה במקום אשר גם היא הטילה את האחריות על קבלן משנה שעבד עמה.

"הנה מקרה שנראה פשוט וברור: פיצוי על שבירת כתף" אומרת עו"ד קאופמן "נדמה לנו שיש אחראי מסוים לפגיעה, כמו הרשות המקומית, העיריה, אולי כמו בעלי הבניין, או מקום העבודה, אבל בסופו של דבר, יש כאן מורכבות, כי האחריות עשויה להיות משורשרת לגורמי משנה. אם נפלתי או שמא נחבלתי בסמוך או בכניסה לבניין בעיר. יש פה שאלות רבות שצריך לברר למשל האם זה בשטח הציבורי, כלומר מה שנמצא באחריות העיריה? או אולי כבר בשטח הבניין עצמו – שטח פרטי מוגדר שבאחריות חברה למשל בלובי או במדרגות, או אולי זו חברה שמתחזקת את הבניין וגם חברה זו יש לה מידה כזו או אחרת של אחריות, לעתים יכולה לבצע בירור שמטיל את האחריות על גורם שלישי. אני שמחה שלאחר התקרית הלא נעימה, איתרנו את הגורם המתאים והבאנו את המקרה לידי סיום".

עו"ד ענת קאופמן (כהן) ושות' הינו משרד עורכי דין מומחה, ובעל ניסיון רב שנים בליווי משפטי בדיני נזיקין, וניהול הליכים אל מול חברות הביטוח ועורכי דינם.

זקוק לעורך דין נזיקין ותאונות? –  תן לנו להילחם למענך!
 
ענת קאופמן (כהן) ושות'
משרד עורכי דין ונוטריון


תביעת פיצוי על שבירת כתף – גלגולו של אחריות
עו"ד ענת קאופמן : "מקרים כאלה נראים פשוטים וברורים, אך למעשה עשויים להיות מורכבים יותר מפני שצריך לאתר את מי שבסופו של דבר צריך לפצות אותך"

א.ל. יפוצה ב 100 אלף שקלים – פיצוי על שבירת כתף. מפני שנפגע כתוצאה מנפילה, בבניין שברחוב צורן בנתניה, שבו נמצאים משרדי חברת בזק בינלאומי (בבניין העיריה לשעבר). אך הדרך לסכום עברה בין מספר ידיים שהטילו איש על רעהו את האחריות.
 
 


לפגישת ייעוץ ללא תשלום

ונחזור אלייך בהקדם:

מלא את הפרטים

הרצל 7, קומה 5, נתניה 4240004

location6, location, map, marker, pin

073-3744558

phone6, phone, contact, telephone, support, call

09-8350074

print2, print, printer

office@acklaw.co.il

envelop, envelop, mail, email, contact, letter
 

 

- כל הזכויות שמורות -
אין לראות באמור באתר משרד עו"ד ענת קאופמן (כהן) ושות' ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ משפטי