ענת קאופמן (כהן) ושות'
משרד עורכי דין ונוטריון

073-3744558

phone6, phone, contact, telephone, support, call

ביטוח חיים

מאמרים נוספים:

מאמרים נוספים:


ביטוח חיים – סוגי הפוליסות
קיימים סוגים שונים של ביטוח חיים. במרבית המקרים, הפוליסה מורכבת מביטוח לאירוע פטירה עם תוספות לאירועי חיים מגוונים כגון, נכות, תאונה, מחלה ועוד. ביטוח החיים יכול להיות גם אפיק חסכון לקרן פנסיה וקופת גמל. קיימים ביטוחי חיים המשלבים גם מרכיבי חסכון במטרה לשמור על רמת החיים לאחר הפרישה לגמלאות. בנוסף ביטוח החיים עשוי לשמש ככיסוי ביטוחי לצרכים מיוחדים כגון חוב משכנתא או הלוואה אחרת.

קבלת תגמולי הביטוח
התשלום יתבצע בקרות אחד המקרים המתוארים בפוליסה, בהתאם לסוג הביטוח: מות המבוטח ו/או הפיכת המבוטח לנכה באופן שהוא אינו יכול לפרנס את עצמו כבעבר. אם המוטב מת לפני שקרה מקרה הביטוח, יזכו בתגמולי הביטוח בן או בת זוגו, צאצאיו, לפי כללי החלוקה בירושה.

הפוליסות של ביטוחי החיים מורכבות וכוללות אותיות קטנות וסייגים שעשויים לפגוע בקבלת הפיצוי בעת מקרה הצורך. לעיתים קורה שהמבוטח עמד בחלקו בהסכם ושילם את הפרמיות אך כשמגיע חלקה של חברת הביטוח לקיים את חלקה בהסכם, היא מסרבת לשלם ליורשים את תגמולי הביטוח המגיעים להם.

חשוב להתייעץ עם עו"ד המתמחה בתחום על מנת להילחם על התגמול המגיעה לכם מחברות הביטוח. משרדנו עו"ד ענת קאופמן (כהן) ושות' בעל מומחיות ונסיון רב בתביעות ביטוח ואנו נוכל לסייע לכם לעמוד על זכותכם מול חברות הביטוח.

זקוק לעורך דין ביטוח וקרנות פנסיה? – תן לנו להילחם למענך!
 
ענת קאופמן (כהן) ושות'
משרד עורכי דין ונוטריון


ביטוח חיים נרכש במטרה להתמודד עם הסיכון שנגיע למצב בו לא נוכל לפרנס את עצמנו או את משפחתנו כתוצאה מפטירה, או נכות או מחלה קשה שיפגעו ביכולתנו לעבוד.

במסגרת ההסכם בין חברת הביטוח לבין המבוטח מתחייבת חברת הביטוח לשלם למבוטח, או ליורשיו פיצוי חד פעמי בגובה אשר מוגדר בפוליסה בתמורה לתשלום דמי ביטוח שישלם המבוטח.
 
 


לפגישת ייעוץ ללא תשלום

ונחזור אלייך בהקדם:

מלא את הפרטים

הרצל 7, קומה 5, נתניה 4240004

location6, location, map, marker, pin

073-3744558

phone6, phone, contact, telephone, support, call

09-8350074

print2, print, printer

office@acklaw.co.il

envelop, envelop, mail, email, contact, letter
 

 

- כל הזכויות שמורות -
אין לראות באמור באתר משרד עו"ד ענת קאופמן (כהן) ושות' ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ משפטי