ענת קאופמן (כהן) ושות'
משרד עורכי דין ונוטריון

073-3744558

phone6, phone, contact, telephone, support, call

אי גילוי מוקדם

מאמרים נוספים:


רשלנות באי גילוי מוקדם מתייחסת למצבים בהם החולה התלונן על סימפטומים מסוימים אשר היו צריכים להצביע או לעורר חשד לגבי הבעיה ממנה הוא סובל, אך הסימפטומים לא נבדקו כיאות ולא ננקטו הפעולות הנדרשות בכדי לאתר את הבעיה. כתוצאה מכך המחלה ממנה סבל החולה לא אובחנה בזמן ומאוחר יותר נגרם לחולה נזק שעלול לעיתים להיות בלתי הפיך.
 

רשלנות רפואית באי גילוי מוקדם
על הרופא מוטלת החובה לחקור ולדרוש פרטים מן החולה שעשויים להיות רלוונטיים לתלונתו, לבחון את עברו הרפואי, הרקע המשפחתי וכיו"ב בכדי שיוכל לקבל תמונה מלאה ולאתר במועד את הבעיה. במידה והרופא לא הקפיד על כך, ובשל כך לא איתר בזמן את הבעיה שהובילה לנזק, הוא מתרשל ונחשף לתביעת נזיקין בגין רשלנות רפואית.

בית המשפט בוחן את המועד שבו ניתן היה לאבחן את הבעיה על פי הבדיקות שנעשו למטופל בעת פנייתו והופעת הסימפטומים. לאחר מכן, יבחן את הנזק שנגרם כתוצאה מהגילוי המאוחר של הבעיה ויבחן האם אי הגילוי המוקדם והטיפול בבעיה הם אלו שגרמו להתפשטותה ולנזק שנגרם.

בהגשת תביעה בגין רשלנות רפואית נאלץ הנפגע לעמוד בפני הליכים ארוכים ומורכבים ולכן מומלץ כבר בתחילת ההליך להיוועץ בעורך דין הבקיא בתחום והינו בעל נסיון. משרדנו מטפל בתביעות רשלנות רפואית מזה שנים רבות ומלווה את לקוחותיו ליווי צמוד לאורך כל הדרך, כולל ייצוג בועדות הרפואיות, עד למימוש מלא זכויותיהם בגין פגיעתם. בנוסף, לצורך הוכחת רשלנות נדרש לרוב להיעזר בחוות דעת רפואית. משרדנו נעזר במומחים מהשורה הראשונה בכלל התחומים ואנו יכולים לעזור לך לפנות אל המומחה המתאים ביותר למקרה לצורך קבלת חוות דעת.

צרו קשר עוד היום עם משרדנו, קבעו פגישת ייעוץ ראשוני חינם ובררו את זכויותיכם והאלטרנטיבות העומדות לרשותכם.

עו"ד ענת קאופמן (כהן) ושות' הינו משרד עורכי דין מומחה, ובעל ניסיון רב שנים בליווי משפטי וניהול הליכים אל מול ועדות רפואיות, חברות הביטוח ועורכי דינם.

זקוקים לעורך דין לתביעת רשלנות רפואית? – תן לנו להילחם למענך!
 
ענת קאופמן (כהן) ושות'
משרד עורכי דין ונוטריון

 


לפגישת ייעוץ ללא תשלום

ונחזור אלייך בהקדם:

מלא את הפרטים

הרצל 7, קומה 5, נתניה 4240004

location6, location, map, marker, pin

073-3744558

phone6, phone, contact, telephone, support, call

09-8350074

print2, print, printer

office@acklaw.co.il

envelop, envelop, mail, email, contact, letter
 

 

- כל הזכויות שמורות -
אין לראות באמור באתר משרד עו"ד ענת קאופמן (כהן) ושות' ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ משפטי