ענת קאופמן (כהן) ושות'
משרד עורכי דין ונוטריון

073-3744558

phone6, phone, contact, telephone, support, call

תביעת נזק גופני

מאמרים נוספים:

מאמרים נוספים:


תביעות נזק קבוע
תביעות נזק גופני לרבות תביעת נזקי גוף זמניים הן חלק מדיני הנזיקין ומוגשות, בין היתר, מכוח פקודת הנזיקין [נוסח חדש], חוקים ותקנות ספציפיים בתחום. כך, מדובר על אינספור מצבים בהם נגרמו לאדם נזקים פיזיים או נפשיים, בעקבות תאונות, מחלת מקצוע, רשלנות של צד שלישי ועוד. דיני הנזיקין מטילים על הגורם המזיק את האחריות לפצות את הניזוק, בכפוף להוכחת חבותו והתקיימות התנאים הספציפיים בחוק.

תביעת נזקי גוף זמניים
כחלק מהצלחת תביעת נזק גופני או תביעות נזק קבוע, נדרש התובע להוכיח את עצם הפגיעה, לפרט מהו סוג הפגיעה, חומרת הנזקים, אחריות הנתבע ועוד. לצורך זה, הוא נדרש לצרף לכתב התביעה חוות דעת מקצועית של רופא מומחה, המתייחס במפורש ובאופן ברור אל סוג הנזק, החומרה, אם נקבעו אחוזי נכות. חלק מהותי בכל תביעת נזק גופני הוא להראות כי מכלול הנזקים נגרם כתוצאה מהפגיעה.

תביעת פיצוי נזקי גוף
בכל מקרה בו אתם או היקרים לכם נפגעתם ונגרמו לכם נזקים, יש באפשרותכם להגיש תביעת נזק גופני או תביעת נזקי גוף זמניים ולזכות בקבלת פיצויים כספיים. פנו כעת אל משרד עו"ד ענת קאופמן, בעל וותק של שנים רבות בניהול תביעת נזק גופני ייצוג איכותי של לקוחות רבים.
 
ענת קאופמן (כהן) ושות'
משרד עורכי דין ונוטריון


תביעת נזק גופני מוגשת בגין נזקי גוף, זמניים או קבועים, שנגרמו לאדם כתוצאה ממעורבות בתאונה. אנשים רבים באוכלוסייה, חשופים מדי יום לאינספור מצבים בהם יכולים לקרות להם פגיעות ותאונות, בין אם במקום העבודה, בטיולים, בנסיעות לחו"ל, בבילויים בשעות הפנאי ועוד. חשוב לדעת, כי ברוב המקרים בהם נגרמו נזקי גוף בשל אירוע תאונה, יש אחריות של גורם או מספר גורמים המחויבים מכוח החוק לשאת בפיצוי הכספי על נזקים אלה. עם זאת, תביעת נזק גופני כמו גם תביעות נזק קבוע אינם דבר פשוט אלא משימה מורכבת וארוכה. זאת, מאחר ובמצבים רבים ישנו קושי בהוכחת אשמת הגורם הנתבע. לכן, ההמלצה היא לפנות בסמוך לאחר קרות האירוע הנזיקי אל עו"ד מנוסה ומוביל בתחום, דוגמת עו"ד ענת קאופמן.
 
 


לפגישת ייעוץ ללא תשלום

ונחזור אלייך בהקדם:

מלא את הפרטים

הרצל 7, קומה 5, נתניה 4240004

location6, location, map, marker, pin

073-3744558

phone6, phone, contact, telephone, support, call

09-8350074

print2, print, printer

office@acklaw.co.il

envelop, envelop, mail, email, contact, letter
 

 

- כל הזכויות שמורות -
אין לראות באמור באתר משרד עו"ד ענת קאופמן (כהן) ושות' ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ משפטי