ענת קאופמן (כהן) ושות'
משרד עורכי דין ונוטריון

073-3744558

phone6, phone, contact, telephone, support, call

תביעות רשלנות רפואית

מאמרים נוספים:

מאמרים נוספים:


תביעה שנדחתה רשלנות רפואית
הגשת תביעות רשלנות רפואית צריכה להיעשות במקצועיות, יעילות ויסודיות, תוך הקפדה על סדר שלבי ההליך. כך, חשוב בשלב ההתחלתי להתייעץ עם עורך דין העוסק בהגשת תביעות אלה. זאת, בכדי להבין לעומק מה אתם צפויים לעבור ומהן דרכי הפעולה המומלצות, בהתאם לנסיבות המקרה. לאחר מכן, יש לרכז את כל התיעוד הרפואי הרלבנטי המוכיח את עובדות המקרה. בשלב הבא, יש לפנות לבדיקה אצל רופא המתמחה בסוג הפגיעה לשם קבלה של חוות דעת מקצועית מפורטת, אותה יש לצרף אל כתב התביעה, בהתאם לדרישות החוק.

ייצוג נפגעים בשל רשלנות
בשלבים הסופיים של הכנת תביעות רשלנות רפואית, עורך הדין בוחן את כל החומר והמסמכים שברשותו ומתחיל בניסוח התביעה. במסגרת תביעות רשלנות רפואית יש לפרט ולהסביר את עובדות המקרה בסדר כרונולוגי, לציין אילו נזקים נגרמו לתובע (הניזוק) כתוצאה מהמעשה או המחדל הרשלני ולכמת את סכום הפיצויים הנתבעים בשל כך.

רשלנות רפואית עורך דין
השלב הסופי מתייחס אל הגשת כתב התביעה בבית המשפט המתאים וכן ייצוג נפגעים בשל רשלנות על ידי עורך הדין כולל תביעה שנדחתה רשלנות רפואית. אנו מזמינים אתכם לפנות כעת אל עו"ד ענת קאופמן, בעלת משרד עורכי דין בדיני נזיקין, המתמחה בניהול מקצועי ומיומן של תביעות רשלנות רפואית מגוונות, ייעוץ וייצוג משפטי.
 
ענת קאופמן (כהן) ושות'
משרד עורכי דין ונוטריון


בישראל מוגשות בשנים האחרונות תביעות רשלנות רפואית רבות, בגין אינספור מצבים המתרחשים מדי יום. כך לדוגמה, כתוצאה מרשלנות בביצוע ניתוחים, כשל באבחון מחלות, ביצוע מעקב לקוי, מתן תרופה לא מתאימה, רשלנות במהלך הריון וכדומה. תביעות רשלנות רפואית מוגשות מכוח עוולת הרשלנות המופיעה בסעיפים 35 – 36 בפקודת הנזיקין (נוסח חדש) ואין עבורן חקיקה ספציפית. המדובר בתחום משפטי רחב ביותר, דינמי ומורכב, המערב היבטים משפטיים, רפואיים ופרוצדורליים. לפיכך, ישנה חשיבות רבה כי ייצוג נפגעים בשל רשלנות רפואית וכן תביעה שנדחתה רשלנות רפואית, ייעשו אך ורק באמצעות עורך דין מומחה בתחום. כזו היא עו"ד ענת קאופמן, בעלת ניסיון מקצועי עשיר של מעל 25 שנים בייצוג תובעים ו/או משפחותיהם.
 
 


לפגישת ייעוץ ללא תשלום

ונחזור אלייך בהקדם:

מלא את הפרטים

הרצל 7, קומה 5, נתניה 4240004

location6, location, map, marker, pin

073-3744558

phone6, phone, contact, telephone, support, call

09-8350074

print2, print, printer

office@acklaw.co.il

envelop, envelop, mail, email, contact, letter
 

 

- כל הזכויות שמורות -
אין לראות באמור באתר משרד עו"ד ענת קאופמן (כהן) ושות' ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ משפטי