ענת קאופמן (כהן) ושות'
משרד עורכי דין ונוטריון

073-3744558

phone6, phone, contact, telephone, support, call

תביעה שנדחתה תאונת דרכים

מאמרים נוספים:

מאמרים נוספים:


עו"ד תאונות דרכים
על מנת שלא להגיע למצב של תביעה שנדחתה תאונת דרכים ובכדי למקסם את התוצאות עבור הלקוחות, נדרש עו"ד ייצוג נפגעים תאונות דרכים להיערך ולתכנן את הגשת התביעה זמן מספיק מראש, בצורה יסודית ומפורטת. כחלק מכך, עו"ד תאונות דרכים צריך לעבור על כל החומרים בתיק, לבחון לעומק את נסיבות המקרה ולגלות בקיאות רבה בסעיפי החוק ובהלכות הפסיקה. עם זאת, גם במקרה בו הגשתם תביעה שנדחתה תאונת דרכים זכרו שאין זה סוף פסוק וניתן בהחלט לערער על כך.

עו"ד ייצוג נפגעים תאונות דרכים
אנו עדים להרבה מקרים בהם תביעה שנדחתה תאונת דרכים נעשית תוך שימוש של חברת הביטוח בנימוקים לא סבירים ו/או חוקיים. אולם, לנפגע אין את הידע והכלים המתאימים בכדי להתמודד עם הביטוח ולשנות את החלטתה לגבי תביעה שנדחתה תאונת דרכים.

משרד עורכי דין תאונות דרכים
אם נקלעתם לתאונת דרכים, ישנה חשיבות רבה לפנות לקבלת סיוע וייעוץ מקצועי, על מנת שתוכלו למצות את זכויותיכם עד תום ולהימנע מלהגיע למצב של תביעה שנדחתה תאונת דרכים, העלול לגרום לכם לעוגמת נפש ולהפסדים כספיים. הנכם מוזמנים לפנות בכל סוגיה אל עו"ד ענת קאופמן, בעלת משרד עורכי דין תאונות דרכים וליהנות משירות איכותי, אישי ולא מתפשר.
 
ענת קאופמן (כהן) ושות'
משרד עורכי דין ונוטריון


תאונות הדרכים הרבות המתרחשות בכבישי הארץ מדי יום, גובות מחיר כבד של חיי אדם ומותירות נפגעים רבים עם פציעות, פגיעות חמורות, טראומות נפשיות ונכויות. לעתים, הנזקים שנגרמים כתוצאה מהתאונה מתגלים רק לאחר זמן מה ולכן יש לדעת בדיוק אילו פעולות לעשות ואיך להתנהל בצורה נכונה מול הגורמים המבטחים השונים, שאינם ממהרים להעביר את כספי הפיצויים לנפגעים. לכן, בכל מצב בו נפגעתם בתאונת דרכים או הגשתם תביעה שנדחתה תאונת דרכים, חשוב מאוד לקבל הכוונה וסיוע מקצועי מאת עו"ד תאונות דרכים, שיודע להתמודד עם טענות הדחייה ויעזור לכם לקבל את הפיצוי הכספי הגבוה ביותר לפי החוק. תוכלו לפנות בכל סוגיה אל עו"ד ענת קאופמן, עו"ד ייצוג נפגעים תאונות דרכים לקבלת מענה מקצועי, מהיר ומועיל.
 
 


לפגישת ייעוץ ללא תשלום

ונחזור אלייך בהקדם:

מלא את הפרטים

הרצל 7, קומה 5, נתניה 4240004

location6, location, map, marker, pin

073-3744558

phone6, phone, contact, telephone, support, call

09-8350074

print2, print, printer

office@acklaw.co.il

envelop, envelop, mail, email, contact, letter
 

 

- כל הזכויות שמורות -
אין לראות באמור באתר משרד עו"ד ענת קאופמן (כהן) ושות' ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ משפטי