ענת קאופמן (כהן) ושות'
משרד עורכי דין ונוטריון

073-3744558

phone6, phone, contact, telephone, support, call

רשלנות באבחון סרטן

מאמרים נוספים:

מאמרים נוספים:


עורך דין רשלנות באבחון
בכדי להוכיח רשלנות באבחון סרטן, נדרש עו"ד רשלנות באבחון, לצרף לכתב התביעה חוות דעת רפואית של מומחה לאונקולוגיה, המפרטת את המעשה או המחדל הרשלניים ואת הקשר הסיבתי בינם לבין הנזקים שנגרמו לחולה בהפחתת סיכויי ההחלמה. עם זאת, לפי פסיקת בתי המשפט, עורך דין רשלנות באבחון צריך להראות בנוסף, שאבחון בשלב מוקדם יותר, היה בוודאות מיטיב את המצב הרפואי של המטופל ומעלה את הסיכויים שלו להחלים.

עו"ד רשלנות באבחון
במסגרת תביעות רשלנות באבחון סרטן, בוחנים בתי המשפט את התנהלות הגורם המטפל נכון למועד שבו הגיע אליו החולה, בכפוף לנסיבות ולחומר שהוגש לו. כלומר, השאלה היא האם באותו זמן פעל הרופא ברשלנות. יש לציין, כי תביעות בגין רשלנות באבחון סרטן מתיישנות לאחר 7 שנים מקרות האירוע.

עקרות עקב רשלנות
בכל מקרה בו אתם סבורים כי קיים חשש שלא זכיתם לקבל טיפול רפואי מקצועי, טוב ונכון, ישנה חשיבות רבה לפנות בהקדם האפשרי אל עו"ד ענת קאופמן, שהינה עו"ד רשלנות באבחון מחלת הסרטן. זאת, על מנת לבחון את השתלשלות הנסיבות ולבדוק את האפשרות להגיש תביעה משפטית לקבלת סעד של פיצויים. עו"ד ענת קאופמן וצוות המשרד, מתמחים בניהול תביעות בגין רשלנות באבחון סרטן וישמחו לעמוד לשירותכם בכל עת.
 
ענת קאופמן (כהן) ושות'
משרד עורכי דין ונוטריון


מחלת הסרטן, המונה יותר מ-200 סוגים, מהווה כיום את גורם התמותה העיקרי בקרב האוכלוסייה, העומד על כ-25% מקרי מוות בשנה. אבחון המחלה בשלבים המוקדמים יש בו כדי להשפיע ישירות על אופן הטיפול ולהעלות את הסיכויים של החולה להחלים ממנה. לכן, רשלנות באבחון סרטן וגילוי המחלה רק בשלבים המתקדמים, עלולה לגרום לחולים נזקי גוף חמורים עד כדי מוות. תביעות בגין רשלנות באבחון סרטן נכללות תחת התחום המשפטי של רשלנות רפואית ומוגשות נגד הגורמים האחראיים, בהם הצוות הרפואי המטפל, רופא המשפחה, קופת החולים ועוד. זאת, בשל כשל באבחון, רשלנות במעקב אחר המטופל, בחירת דרך טיפול לקויה ועוד. לאור שכיחות התופעה, מומלץ לקבל סיוע משפטי מאת עורך דין רשלנות באבחון, בעל מומחיות בתחום.
 
 


לפגישת ייעוץ ללא תשלום

ונחזור אלייך בהקדם:

מלא את הפרטים

הרצל 7, קומה 5, נתניה 4240004

location6, location, map, marker, pin

073-3744558

phone6, phone, contact, telephone, support, call

09-8350074

print2, print, printer

office@acklaw.co.il

envelop, envelop, mail, email, contact, letter
 

 

- כל הזכויות שמורות -
אין לראות באמור באתר משרד עו"ד ענת קאופמן (כהן) ושות' ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ משפטי