ענת קאופמן (כהן) ושות'
משרד עורכי דין ונוטריון

073-3744558

phone6, phone, contact, telephone, support, call

ענת (כהן) קאופמן ושות' משרד עורכי דין ונוטריון


משרדינו הוא משרד בוטיק המעניק שירותים משפטיים בתחום הנזיקין זה למעלה מ-25 שנה. המשרד בעל מומחיות ייחודית ומהווה חוד חנית בייצוג משפטי ובהגנה על לקוחות בתיקי נזיקין, בדגש על תיקי רשלנות רפואית, תביעות נזקי גוף, תביעות ביטוח, תביעות נגד המוסד לביטוח לאומי ותביעות בגין תאונות עבודה.

עורכי הדין במשרדינו בעלי מומחיות וניסיון רב בניהול תיקי נזיקין ובייצוג לקוחות אל מול כלל הערכאות המשפטיות כמו גם מול וועדות רפואיות, וועדות משרד הביטחון, וועדות של קרנות הפנסיה ועוד. לאורך יותר משני עשורים טיפל צוות המשרד במאות תביעות בנושאי פגיעות גוף קשות, תאונות קטלניות, תאונות עבודה חמורות ותביעות בגין רשלנות רפואית חמורה.
 

צוות משרדינו ילחם למיצוי זכויותיך ללא פשרות וללא מעצורים. בתוך כך, צוות עורכי הדין במשרד אחראי על מספר פסקי דין תקדימיים.

אנחנו נילחם עבורך! זוהי סיסמתנו וערך עליון עבורנו- ואנו דוגלים במתן שירות משפטי בסטנדרט הגבוה ביותר.

צוות המשרד לוחם באופן נאמן וללא פשרות בעבור מיצוי כלל הזכויות של לקוחותיו. הצוות מייחס חשיבות עליונה לטיפול יסודי ואיכותי בלקוחותיו, תוך שמירה על כבוד ופרטיות ומתן ליווי אישי לכל אורך התהליך המשפטי.

במשרדינו תהיה בידיים הטובות ביותר.
 

תן לנו להילחם עבורך !

עו"ד ענת (כהן) קאופמן, שותפה מייסדת

עורכת הדין ענת (כהן) קאופמן ייסדה את המשרד לפני למעלה מ-25 שנה וחרתה על דיגלה את הלחימה באופן נאמן וללא פשרות למיצוי זכויות לקוחותיה.

בשל ניסיונה הרב, עורכת הדין קאופמן מהווה חוד חנית ואורים ותומים בתחום הנזיקין. במשך למעלה משני עשורים של פעילות בתחום הנזיקין ייצגה עורכת הדין קאופמן לקוחות באלפי תיקים מול כלל הערכאות המשפטיות היא אחראית למספר תיקים תקדימיים בתחום זה.

כיום מכהנת עורכת הדין קאופמן כיו"ר הוועדה והפורום לביטוח לאומי של לשכת עורכי הדין ומשמשת זה למעלה מעשור חברה בפורום נזיקין של לשכת עורכי הדין ובפורום נזיקין של ועד מחוז תל אביב והמרכז.

בנוסף, עורכת הדין קאופמן לוקחת חלק פעיל בהעברת השתלמויות והרצאות מקצועיות בתחום הרפואה והמשפט באוניברסיטאות, בתי חולים וכנסים.
בעלת תואר ראשון (LL.B) במשפטים מאוניברסיטת בר אילן, חברת לשכת עורכי הדין בישראל (1991) ונוטריונית מוסמכת.


נקלעת לאתגר משפטי?
אנו נסייע לך לממש את כלל הזכויות המגיעות לך.

 


לפגישת ייעוץ ללא תשלום

ונחזור אלייך בהקדם:

מלא את הפרטים

הרצל 7, קומה 5, נתניה 4240004

location6, location, map, marker, pin

073-3744558

phone6, phone, contact, telephone, support, call

09-8350074

print2, print, printer

office@acklaw.co.il

envelop, envelop, mail, email, contact, letter
 

 

- כל הזכויות שמורות -
אין לראות באמור באתר משרד עו"ד ענת קאופמן (כהן) ושות' ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ משפטי