ענת קאופמן (כהן) ושות'
משרד עורכי דין ונוטריון

073-3744558

phone6, phone, contact, telephone, support, call

פיצוי על תאונת עבודה: "טבע" תפצה עובד שהחליק על רמפת נכים

מאמרים נוספים:

מאמרים נוספים:


יצרנית התרופות הבינלאומית "טבע" תפצה עובד לשעבר אשר נפגע כתוצאה משימוש ברמפה לנכים אשר היתה לקויה, ביותר ממאה אלף שקלים. מדובר במקרה שארע בשנת 2012, כאשר העובד, אשר עבד בחברת "טבע" במתקניה בנתניה. התיק התברר בבית משפט השלום בנתניה, במסגרת הליך פיצוי על תאונת עבודה שניהל משרד עו"ד ענת קאופמן והסתיים לאחרונה.

בין אזור המשרדים למפעל ב"טבע", נבנתה רמפה- שיפוע שנועד לצרכי נגישות לנכים ועל מנת להקל על שינוע של סחורות. העובד עשה את דרכו על הרמפה, החליק עליה, נפל אל הרצפה ונפגע.

 

אותו עובד, גבר בגיל הביניים מאיזור השרון, נשוי ואב לילדים שעובד לפרנסתו במספר עבודות, נאלץ להעדר מעבודתו לאורך תקופה, לטפל בפגיעה ברגלו שהגבילה אותו בעבודות בעלי אופי פיזי – שהן מקור פרנסתו ואף נתקל בקושי יומיומי לתפקד בביתו ועם ילדיו במסגרת עבודות הבית.

משרד עו"ד ענת קאופמן טען כי הרמפה נבנתה באופן לקוי והשיפוע ברמפה היה ככל הנראה תלול מדי באופן שסיכן את אלה העוברים באמצעותו. תוך כדי ההליך המשפטי, שבו "טבע" לא הייתה מוכנה להודות באחריותה למעשה, ב"שטח" עצמו, דווקא חלו שינויים. לרמפה התווספו שני פסים נגד החלקה ולבסוף גם נערך שינוי נוסף שבו הונמכה המדרכה כך שההפרש בין המדרכה לבין בנין המשרד היה קטן יותר.

לכן פסק בית המשפט פיצוי על תאונת עבודה. משרד עו"ד קאופמן הביא את התיק לידי סיום והעובד יפוצה ב 82 אלף שקלים מחברת טבע וסכום נוסף של 24 אלף שקל מהביטוח הלאומי.

"בשנת 2015 לבדה נפגעו בישראל 50 אלף איש בתאונות עבודה" אומרת עו"ד ענת קאופמן "ההערכה כי אנחנו מפסידים כשני מליון ימי עבודה בשנה כתוצאה מתאונות אלה. כל אחד מ 50 אלף האיש הללו הוא אדם שחייו השתנו בעקבות תאונה כזו, נפגע אשר בבת אחת חווה קשיים עצומים. מגיע לו לקבל פיצוי על תאונת עבודה כדי שיוכל להסתייע בכספים הללו לשקם ולו באופן חלקי את המשך חייו. לכן חשוב כל כך לא לוותר ולהתעקש על הפיצוי. אני שמחה שהמקרה הזה הסתיים באופן הזה. זו הדרך הנכונה".

עוד על תאונות עבודה והדרך לטפל בהם:

לינק לידיעה שהתפרסמה ב"קול השרון"

עו"ד ענת קאופמן (כהן) ושות' הינו משרד עורכי דין מומחה ובעל ניסיון רב שנים בליווי משפטי וניהול הליכים אל מול חברות הביטוח ועורכי דינם.

זקוקים לעורך דין נזיקין וביטוח? – תן לנו להילחם למענך !
 
ענת קאופמן (כהן) ושות'
משרד עורכי דין ונוטריון

 


לפגישת ייעוץ ללא תשלום

ונחזור אלייך בהקדם:

מלא את הפרטים

הרצל 7, קומה 5, נתניה 4240004

location6, location, map, marker, pin

073-3744558

phone6, phone, contact, telephone, support, call

09-8350074

print2, print, printer

office@acklaw.co.il

envelop, envelop, mail, email, contact, letter
 

 

- כל הזכויות שמורות -
אין לראות באמור באתר משרד עו"ד ענת קאופמן (כהן) ושות' ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ משפטי