ענת קאופמן (כהן) ושות'
משרד עורכי דין ונוטריון

073-3744558

phone6, phone, contact, telephone, support, call

עייפות כרונית

מאמרים נוספים:

מאמרים נוספים:


בשנים האחרונות נרשמו תלונות רבות מצד אנשים הסובלים מעייפות כרונית ומתקשים להסביר את התופעה. שורשיה של העייפות הכרונית אינם ידועים גם כיום, אך לפי נתונים סטטיסטיים היא פוגעת בעיקר בנשים והסברה היא שהתסמונת מתפרצת לאחר מחלה ויראלית. התסמונת פוגעת ביכולת לעבוד או לתפקד ובשל כך, הלוקה בה זכאי להטבות שונות מאת הביטוח הלאומי.
 

תסמונת העייפות הכרונית (CFS) מתאפיינת בעיקר בתשישות ממושכת שלא חולפת לאחר מנוחה, מעין תחושה של שפעת תמידית שאינה חולפת. תסמינים נוספים שעלולים להופיע אצל הלוקים בתסמונת הם הפרעות שינה, כאבי ראש, שינויי מצב רוח, כאבי שרירים, דיכאון וחרדה, קצב לב לא סדיר ועוד.

בדומה לתסמונת הפיברומיאלגיה, גם תסמונת העייפות הכרונית עלולה לפגוע ביכולתו של החולה לעבוד או לתפקד וכתוצאה מכך הוא עלול לאבד את מקום עבודתו ופרנסתו והינו מתקשה לנהל חיי חברה ומשפחה רגילים.

הלוקה בתסמונת זכאי להטבות וזכויות שונות, בין היתר הכרה בנכותו על ידי הביטוח הלאומי לאור הפגיעה בתפקודו.
בהגשת תביעה כנגד הביטוח הלאומי נאלץ המבקש לעמוד בפני הליכים ארוכים ומורכבים ולכן מומלץ כבר בתחילת ההליך להיוועץ בעורך דין הבקיא בתחום והינו בעל נסיון. משרדנו מטפל בתביעות כנגד הביטוח הלאומי מזה שנים רבות ומלווה את לקוחותיו ליווי צמוד לאורך כל הדרך, כולל ייצוג בועדות הרפואיות, עד למימוש מלא זכויותיהם בגין פגיעתם. בנוסף, לרוב נדרש המבקש להיעזר בחוות דעת רפואית, משרדנו נעזר במומחים מהשורה הראשונה בכלל התחומים ואנו יכולים לעזור לך לפנות אל המומחה המתאים ביותר למקרה לצורך קבלת חוות דעת.

צרו קשר עוד היום עם משרדנו, קבעו פגישת ייעוץ ראשוני חינם ובררו את זכויותיכם והאלטרנטיבות העומדות לרשותכם.

עו"ד ענת קאופמן (כהן) ושות' הינו משרד עורכי דין מומחה, ובעל ניסיון רב שנים בליווי משפטי וניהול הליכים אל מול ועדות רפואיות, ביטוח לאומי וחברות הביטוח ועורכי דינם.

זקוקים לעורך דין לתביעת מול ביטוח לאומי? – תן לנו להילחם למענך!
ענת קאופמן (כהן) ושות'
משרד עורכי דין ונוטריון

 


לפגישת ייעוץ ללא תשלום

ונחזור אלייך בהקדם:

מלא את הפרטים

הרצל 7, קומה 5, נתניה 4240004

location6, location, map, marker, pin

073-3744558

phone6, phone, contact, telephone, support, call

09-8350074

print2, print, printer

office@acklaw.co.il

envelop, envelop, mail, email, contact, letter
 

 

- כל הזכויות שמורות -
אין לראות באמור באתר משרד עו"ד ענת קאופמן (כהן) ושות' ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ משפטי