ענת קאופמן (כהן) ושות'
משרד עורכי דין ונוטריון

073-3744558

phone6, phone, contact, telephone, support, call

עו"ד רשלנות רפואית

מאמרים נוספים:

מאמרים נוספים:


משרד עורך דין לרשלנות רפואית
לצורך הוכחת התביעה, נדרש משרד עורך דין לרשלנות רפואית להראות, בין היתר, את התקיימות היסודות הבאים: חלה חובת זהירות מושגית וקונקרטית של הגורם המטפל כלפי האדם המטופל שניזוק, כי הרופא ו/או הצוות הרפואי התרשלו במילוי חובתם, קיומו של קשר סיבתי בין הרשלנות לבין הנזקים שנגרמו. בנוסף, עו"ד רשלנות רפואית צריך להוכיח את כלל הנזקים שנגרמו לתובע ולערוך חישוב של הפיצוי הכספי לו הוא זכאי בגינם.

עורך דין לרשלנות רפואית
כאשר באים לבחור עורך דין לרשלנות רפואית, חשוב להבין כי עורכי הדין במדינת ישראל עוסקים במגוון תחומים בו זמנית ולא בהכרח מבינים בתחום זה, שאינו פשוט ומצריך מיומנות ספציפית. לכן, חשוב לפנות אל עו"ד רשלנות רפואית, הבקיא בחקיקה ובפסיקה וצבר ניסיון מעשי בטיפול בקשת רחבה של מקרים. שכן, הוא יודע איך להתנהל בצורה נכונה ולהימנע ממכשולים נפוצים בדרך.

עו"ד ייצוג נפגעי רשלנות
עו"ד ענת קאופמן בעלים של משרד עורך דין לרשלנות רפואית מקצועי ומוביל בתחומו, המעניק שירותים משפטיים למגוון רב של לקוחות מכל רחבי הארץ. צוות עורכי הדין מטפלים בתובעים ובבני משפחותיהם באופן אישי ומלווים אותם בכל שלבי ההליך. כל זאת, לרבות ניהול משא ומתן וכן ייצוג בפני הערכאות המשפטיות. אם אתם זקוקים לסיוע משפטי של עו"ד רשלנות רפואית, תהיו בטוחים שהגעתם למקום הנכון והטוב ביותר.
 
ענת קאופמן (כהן) ושות'
משרד עורכי דין ונוטריון


ככלל, עו"ד רשלנות רפואית עוסק בייצוג של תובעים בתביעות המוגשות נגד הצוות הרפואי ו/או המוסד הרפואי בגין רשלנות בעת מתן טיפול רפואי, עריכת ניתוחים, אבחנה שגויה, מהלך האשפוז במוסד הרפואי וכן הלאה. מדובר על נושא מורכב ודינמי, המצריך הבנה בתחומי המשפט, הרפואה והקפדה יתרה על נהלים ובירוקרטיה. בנוסף, הצלחת התביעה מבוססת על הגשת חוות דעת רפואית מקצועית ומהימנה. מכאן, מומלץ תמיד לפנות לקבלת סיוע משפטי מאת עו"ד רשלנות רפואית העוסק בכך בשוטף ולא לנסות להתמודד עם הסיטואציה לבד. עו"ד ענת קאופמן הינה עו"ד רשלנות רפואית מקצועית ומנוסה ביותר, אשר צברה הצלחות רבות בייצוג תובעים בסוגיות משפטיות מורכבות.
 
 


לפגישת ייעוץ ללא תשלום

ונחזור אלייך בהקדם:

מלא את הפרטים

הרצל 7, קומה 5, נתניה 4240004

location6, location, map, marker, pin

073-3744558

phone6, phone, contact, telephone, support, call

09-8350074

print2, print, printer

office@acklaw.co.il

envelop, envelop, mail, email, contact, letter
 

 

- כל הזכויות שמורות -
אין לראות באמור באתר משרד עו"ד ענת קאופמן (כהן) ושות' ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ משפטי