ענת קאופמן (כהן) ושות'
משרד עורכי דין ונוטריון

073-3744558

phone6, phone, contact, telephone, support, call

עו"ד לענייני ביטוח לאומי

מאמרים נוספים:

מאמרים נוספים:


עו"ד לביטוח לאומי
עו"ד לענייני ביטוח לאומי העובד בשוטף מול המוסד לביטוח לאומי יודע כי זהו גוף גדול, המחולק לענפים ספציפיים, אליהם מוגשות התביעות, כאשר לכל ענף או מחלקה יש את הנהלים וההוראות המיוחדות להם. מדי שנה מגיש משרד עורך דין לביטוח לאומי כמות אדירה של תביעות, במגוון רחב של נושאים, ביניהם נכות נפגעי עבודה, דמי לידה, קצבת זיקנה, אבטלה, גמלת סיעוד ועוד. עו"ד לענייני ביטוח לאומי מכיר לעומק את הענפים השונים ויודע איך רצוי להתנהל מולם כדי להשיג תוצאות טובות עבור הלקוחות.

משרד עורך דין לביטוח לאומי
לשם מימוש הזכויות בצורה מיטבית, חשוב לפנות כמה שיותר מוקדם אל עו"ד לענייני ביטוח לאומי. זאת, על מנת לקבל את כל המידע העדכני אודות ההליך וכן הכוונה וייעוץ שוטף מהן הפעולות ההכרחיות שיש לעשות בכל שלב. בנוסף, עו"ד לביטוח לאומי מלווה את הנפגעים בכל השלבים לרבות הכנת התיק הרפואי, פנייה לרופא מומחה, ניסוח התביעה, ייצוג בוועדה רפואית, בפני בתי המשפט וועדות ערר וכדומה.

עו"ד לייצוג מול ביטוח לאומי
משרד עו"ד ענת קאופמן הינו משרד עורך דין לביטוח לאומי ודיני נזיקין, בעל ניסיון של מעל 25 שנה בניהול מאות תביעות וייצוג לקוחות בכל הארץ. צוות המשרד כולל עו"ד לענייני ביטוח לאומי מיומנים ומקצועיים, הפועלים בנחישות למימוש זכויות הנפגעים. כמו כן, עו"ד לענייני ביטוח לאומי במשרד מקפידים להתעדכן כל העת בשינויי החקיקה, הנחיות, נהלים ובהלכות הפסיקה הרלבנטיות.
 
ענת קאופמן (כהן) ושות'
משרד עורכי דין ונוטריון


חוק הביטוח הלאומי [נוסח משולב], תשנ"ה – 1995 והתקנות שהוצאו מכוחו, נועדו להעניק לתושבי המדינה הגנה כלכלית וכיסוי ביטוחי במצבים של תאונת עבודה, לידה, נכות, אבטלה, זקנה, שכול ועוד. על מנת לזכות בקבלת הגמלה הכספית, יש להגיש תביעה מסודרת ומפורטת, מגובה בכל המסמכים והאישורים הרלבנטיים. המדובר בהליך מסורבל וארוך, המצריך ידע משפטי ומומחיות ספציפית של עו"ד לענייני ביטוח לאומי. זאת, על מנת להצליח בתביעה ולמצות את מקסימום הזכויות. עו"ד ענת קאופמן, הינה עו"ד לביטוח לאומי מקצועית ובעלת ניסיון עשיר בייצוג לקוחות מול הביטוח הלאומי.
 
 


לפגישת ייעוץ ללא תשלום

ונחזור אלייך בהקדם:

מלא את הפרטים

הרצל 7, קומה 5, נתניה 4240004

location6, location, map, marker, pin

073-3744558

phone6, phone, contact, telephone, support, call

09-8350074

print2, print, printer

office@acklaw.co.il

envelop, envelop, mail, email, contact, letter
 

 

- כל הזכויות שמורות -
אין לראות באמור באתר משרד עו"ד ענת קאופמן (כהן) ושות' ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ משפטי