ענת קאופמן (כהן) ושות'
משרד עורכי דין ונוטריון

073-3744558

phone6, phone, contact, telephone, support, call

משרד עו"ד תאונות דרכים

מאמרים נוספים:

מאמרים נוספים:


ייצוג נפגעי תאונות דרכים
למרות מטרתו המוצהרת של החוק, ברוב המקרים הדרך למימוש הזכויות וקבלת הפיצוי היא ארוכה, מתישה ומסורבלת ביותר. זאת, מאחר וחברות הביטוח, המעוניינות לחסוך את כספי הפיצויים כמה שניתן, מקשות מאוד על העברת התשלומים לנפגעים. לאור מורכבות ההליכים וקבלת כספי הפיצוי, פונים נפגעים רבים לקבלת סיוע של משרד עו"ד תאונות דרכים, בעל מומחיות בדיני נזיקין וביטוח לרבות חישוב פיצויים תאונות דרכים.

חישוב פיצויים תאונות דרכים
על מנת לזרז את מימוש הזכויות ולמקסם את התוצאות המשפטיות, חשוב לפנות בהקדם האפשרי אל משרד עו"ד תאונות דרכים, מקצועי ומיומן ולקבל ייעוץ מקיף והכוונה מפורטת לגבי ההתנהלות הנכונה מול הגורמים השונים והפעולות החשובות, כגון איסוף מידע רפואי ותיעוד הנזקים. ליווי והדרכה מוקדמת של משרד עו"ד תאונות דרכים, יש בה כדי להעלות את סיכויי ההצלחה בתיק ואת גובה הפיצויים.

ייצוג נפגעים בתאונות דרכים
עו"ד ענת קאופמן וצוות משרד עו"ד תאונות דרכים, בעלי מומחיות וניסיון של מעל 25 שנים, בניהול תיקים וייצוג משפטי איכותי של לקוחות, במגוון תביעות בגין תאונות דרכים, בדרגות חומרה שונות. זאת, תוך ליווי אישי צמוד לכל אורך ההליך וחתירה למיצוי מקסימום הזכויות של הלקוח. אם אתם או היקרים לכם נפגעתם בתאונה, עו"ד ענת קאופמן ויתר עורכי הדין המיומנים, יעשו את מירב המאמצים כדי לסייע ולהעניק לכם ייצוג נפגעי תאונות דרכים מקצועי וללא פשרות.
 
ענת קאופמן (כהן) ושות'
משרד עורכי דין ונוטריון


במסגרת תפקידו, אחראי משרד עו"ד תאונות דרכים, על ייצוג נפגעים בתאונות דרכים, מכוח חוק הפיצויים לנפגעי תאונות דרכים, תשל”ה – 1975. על פי חוק זה, לכל אדם שנפגע כתוצאה מתאונה ונגרמו לו נזקים פיזיים ו/או נפשיים, עומדת הזכות לקבל פיצוי כספי. זאת, לרבות נהג הרכב, הנוסעים, הולכי רגל ועוברי אורח וללא תלות בשאלה מיהו הגורם האשם בקרות האירוע.

עו"ד ענת קאופמן, בעלת משרד עו"ד תאונות דרכים מקצועי ומנוסה, המתמחה בדיני נזיקין ועוסק באופן שוטף בתביעות נזקי גוף, חישוב פיצויים תאונות דרכים, ייצוג נפגעי תאונות דרכים בבתי המשפט נגד חברות הביטוח וכלל הגורמים הרלבנטיים.
 
 


לפגישת ייעוץ ללא תשלום

ונחזור אלייך בהקדם:

מלא את הפרטים

הרצל 7, קומה 5, נתניה 4240004

location6, location, map, marker, pin

073-3744558

phone6, phone, contact, telephone, support, call

09-8350074

print2, print, printer

office@acklaw.co.il

envelop, envelop, mail, email, contact, letter
 

 

- כל הזכויות שמורות -
אין לראות באמור באתר משרד עו"ד ענת קאופמן (כהן) ושות' ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ משפטי