ענת קאופמן (כהן) ושות'
משרד עורכי דין ונוטריון

073-3744558

phone6, phone, contact, telephone, support, call

מדריך להתמודדות עם נזקי חורף

מאמרים נוספים:

מאמרים נוספים:


פעלו להקטנת הנזק – יש לפעול צמצום הנזקים והצלת הרכוש. כאשר ניתן היה להקטין את הנזק והתובע בחר להסתמך על התביעה ביהמ"ש לא יגביל את הפיצוי את גובה הנזק שלא ניתן היה למניעה.

עמדו על שלכם במו"מ מול חברת הביטוח – לחברות הביטוח אינטרס להציג אומדן נמוך ככל שניתן לנזק שנגרם לרכוש. לעיתים משתלם להזמין שמאי על מנת לעמוד על מלוא זכויותכם לפיצוי.

איסוף ושמירה על חשבוניות וקבלות – יש לאסוף ולשמור כל מסמך שיכול להעיד על הנזק וההוצאות שנגרמו בגינו. בתוך כך יש לשמור על כל הקבלות בגין שיפוצים, תיקונים, נקיונות ועוד.

פנייה לייעוץ משפטי לצורך מיצוי זכויותכם – הנטייה הטבעית של חברות הביטוח היא לנסות להתנער מאחריות, או לאמוד בחסר את הנזקים ברי הפיצוי. על כן, מומלץ להתייעץ עם עו"ד המתמחה בניהול תיקים מול חברות הביטוח. למשרדנו מומחיות ונסיון רב במאות תיקים שניהלנו מול חברות הביטוח, ונוכל לסייע לכם לעמוד על זכויותכם ולמצות את מלוא הפיצוי המגיע לכם.

בחינת אפשרויות תביעה נגד גורמים אחראים לנזק – במקרים רבים מלבד הפנייה לחברת הביטוח, קיימים גורמים אשר יתכן כי רשלנותם היא שגרמה לחלק מהנזקים, ומכאן שמתעוררת אפשרות לתבוע אותם לקבלת פיצוי. בהקשר לנזקי חורף פעמים רבות רשויות מקומיות, רשויות ניקוז, או גורמים אחרים עשויים להיות אחראיים לנזקים שנגרמו לכן. משרדנו יוכל לייעץ לכם לגבי אפשרויות תביעה נוספית על מנת לקבל את הפיצוי המקסימאלי מכלל הגורמים המעורבים.

במקרים רבים מלבד הפנייה לחברת הביטוח, קיימים גורמים אשר יתכן כי רשלנותם היא שגרמה לחלק מהנזקים, ומכאן שמתעוררת אפשרות לתבוע אותם לקבלת פיצוי. בהקשר לנזקי חורף פעמים רבות רשויות מקומיות, רשויות ניקוז, או גורמים אחרים עשויים להיות אחראיים לנזקים שנגרמו לכן. משרדנו יוכל לייעץ לכם לגבי אפשרויות תביעה נוספית על מנת לקבל את הפיצוי המקסימאלי מכלל הגורמים המעורבים.

ראו גם על:

נזקי חורף, תביעות ופיצוי חברת הביטוח

עו"ד ענת קאופמן (כהן) ושות' הינו משרד עורכי דין מומחה, ובעל ניסיון רב שנים בליווי משפטי וניהול הליכים אל מול חברות הביטוח ועורכי דינם.

זקוק לעורך דין נזיקין למפגעי חורף? – תן לנו להילחם למענך!
 
ענת קאופמן (כהן) ושות'
משרד עורכי דין ונוטריון


תיעוד הנזקים – יש לצלם ולתעד את הנזקים. בנוסף, כדאי להימנע מזריקת רכוש פגום גם אם לא ניתן להשתמש בו עוד עד להערכת הנזק על ידי שמאי של חברת הביטוח, ובמידת הצורך שמאי שהוזמן על ידכם.בדיקת תנאי הפוליסה- יש עיינו בפוליסת הביטוח שלכם ובדקו מהן הנזקים המכוסים על ידי הפוליסה. כך תוכלו להכין עצמכם טוב יותר לפנייה לחברת הביטוח לקבלת הפיצוי.

הודיעו לחברת הביטוח – להודיע לחברת הביטוח או לסוכן הביטוח בהקדם האפשרי. שיחת הטלפון מול חברת הביטוח היא ההצהרה הראשונה אודות הנזקים שנגרמו ולכן היא בעלת חשיבות. על כן דאגו לתעד את מועד השיחה, נציג חברת הביטוח שקיבל את פנייתכם, ואת האמור בשיחה.
 
 


לפגישת ייעוץ ללא תשלום

ונחזור אלייך בהקדם:

מלא את הפרטים

הרצל 7, קומה 5, נתניה 4240004

location6, location, map, marker, pin

073-3744558

phone6, phone, contact, telephone, support, call

09-8350074

print2, print, printer

office@acklaw.co.il

envelop, envelop, mail, email, contact, letter
 

 

- כל הזכויות שמורות -
אין לראות באמור באתר משרד עו"ד ענת קאופמן (כהן) ושות' ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ משפטי