ענת קאופמן (כהן) ושות'
משרד עורכי דין ונוטריון

073-3744558

phone6, phone, contact, telephone, support, call

ייצוג נפגעי רשלנות רפואית

מאמרים נוספים:

מאמרים נוספים:


ייצוג נפגעי רשלנות
ייצוג נפגעי רשלנות רפואית נדרש באינספור מצבים, בהם מעשה או מחדל של רופא ו/או צוות רפואי בעת הענקת טיפול רפואי למטופל, לא נעשו במיומנות ובמידת הזהירות הנדרשת ובשל כך נגרמו לו נזקים פיזיים ונפשיים. עם זאת, לא כל מקרה מקים לנפגעים באופן אוטומטי עילת תביעה, אלא יש לעמוד בתנאי עוולת הרשלנות, המנויה בפקודת הנזיקין [נוסח חדש]. לשם כך, בעת ייצוג נפגעי רשלנות רפואית על עורך הדין לבחון באופן יסודי ומעמיק את הנסיבות ואם התגבשה עילה להגשת תביעה.

ייצוג נפגעים בשל רשלנות רפואית
המציאות מלמדת, כי לעתים הנזקים שנגרמו למטופל בשל הטיפול הרשלני, מתגבשים במועד מאוחר יותר ואינם מהווים מקרה רשלנות רפואית מובהק. בנוסף, עשויות להיות לכך השלכות כלכליות על עתיד המטופל ומשפחתו. גם מטעמים אלו, ייצוג נפגעי רשלנות לרבות ליווי וייעוץ שוטף וכן ייצוג נפגעי רשלנות רפואית, חשוב שייעשו רק על ידי עורך דין מומחה בתחום.

מוות בגלל רשלנות
עו"ד ענת קאופמן בעלת משרד עורכי דין ותיק ומיומן, המתמחה בדיני נזיקין כולל ייצוג נפגעי רשלנות רפואית, במגוון תיקים מורכבים. בעת ייצוג נפגעים בשל רשלנות רפואית, עו"ד ענת קאופמן וצוות המשרד, מעניקים שירות איכותי ומהימן ומלווים את הלקוחות בכל שלבי ההליך. אם הנכם זקוקים לקבלת ייצוג נפגעי רשלנות רפואית מקצועי ואישי, אנא פנו אלינו כעת.
 
ענת קאופמן (כהן) ושות'
משרד עורכי דין ונוטריון


בכל שנה גדלה כמות התביעות המוגשות לערכאות המשפטיות בגין רשלנות רפואית, המצריכות ייצוג נפגעי רשלנות על ידי עורכי דין מומחים, העוסקים בכך באופן שוטף. זאת, מאחר ומדובר בתחום משפטי מורכב ודינמי, בעל רלבנטיות לכל אחד בציבור, אשר מקבל טיפול רפואי בבית חולים, קופת חולים ועוד. כך, ייצוג נפגעי רשלנות רפואית נדרש במגוון מקרים, ביניהם רשלנות בעת הריון ו/או לידה, רשלנות בעריכת ניתוחים, אי אבחון של מחלות, מתן טיפול או תרופה לא מתאימים, מוות בגלל רשלנות ועוד. זוהי נישה המצריכה מומחיות ספציפית ולכן חשוב להקפיד כי ייצוג נפגעים בשל רשלנות רפואית ייעשה רק על ידי עורך דין בקיא ומנוסה בתחום.
 
 


לפגישת ייעוץ ללא תשלום

ונחזור אלייך בהקדם:

מלא את הפרטים

הרצל 7, קומה 5, נתניה 4240004

location6, location, map, marker, pin

073-3744558

phone6, phone, contact, telephone, support, call

09-8350074

print2, print, printer

office@acklaw.co.il

envelop, envelop, mail, email, contact, letter
 

 

- כל הזכויות שמורות -
אין לראות באמור באתר משרד עו"ד ענת קאופמן (כהן) ושות' ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ משפטי