ענת קאופמן (כהן) ושות'
משרד עורכי דין ונוטריון

073-3744558

phone6, phone, contact, telephone, support, call

חישוב פיצוי נזקי גוף

מאמרים נוספים:

מאמרים נוספים:


חישוב פיצוי נזק בלתי הפיך
חישוב פיצוי נזקי גוף, מסתמך על ראשי נזק כגון: הפסדי שכר שנגרמו לנפגע בעבר ואלה הצפויים להיגרם לו בעתיד, הוצאות עזרת צד ג' וסיעוד, הוצאות רפואיות ששילם לאחר התאונה ובהמשך, הוצאות עבור נסיעה. בנוסף, בעת חישוב פיצוי נזק גופני רשאי בית המשפט לפסוק סכום כספי לפי שיקול דעתו בגין כאב וסבל ומביא בחשבון, בין היתר, את שיעור הנכות, גיל הנפגע, מספר ימי האשפוז ועוגמת נפש.

חישוב פיצוי נזק גופני
אחד הרכיבים המרכזיים בעת חישוב פיצוי נזקי גוף הינו גובה שכרו של הניזוק טרם התאונה ובאיזו מידה נפגעה רמת השתכרותו לעתיד. באופן עקרוני, אדם שהכנסתו החודשית לפני התאונה היתה נמוכה יחסית, גם צפוי להיות חישוב פיצוי נזק גופני נמוך.

חישוב פיצוי נזק קבוע
משרד עו"ד ענת קאופמן הינו משרד בוטיק בתחום דיני נזיקין, המחזיק בניסיון מקצועי של יותר מ-25 שנים, במתן שירות משפטי מקצועי ומסור ללקוחות רבים מכל רחבי הארץ. צוות עורכי הדין המיומן והמסור, מלווה את הלקוחות באופן אישי ומייצג אותם בהליכים המתנהלים בבתי המשפט, מול חברות הביטוח, הוועדות רפואיות וכן הלאה. כל זאת, בשלל תביעות נזיקיות, המוגשות בגין תאונת דרכים, תאונות עבודה, רשלנות רפואית וכן עורך עבורם חישוב פיצוי נזקי גוף, חישוב פיצוי נזק בלתי הפיך ועוד.
 
ענת קאופמן (כהן) ושות'
משרד עורכי דין ונוטריון


עורכי הדין נדרשים לבצע חישוב פיצוי נזקי גוף נדרש במסגרת ניהול תביעות נזיקין, אותן מגיש התובע שניזוק, במטרה לקבל סעד של פיצוי כספי בגין הנזקים הפיזיים והנפשיים שנגרמו לו, מאת הגורמים, האחראיים לטענתו, לגרימתם. חישוב פיצוי נזקי גוף מתבסס על העיקרון המשפטי של השבת מצב הניזוק לקדמותו. כלומר, בעת חישוב פיצוי נזקי גוף, יש לאמוד את מכלול הצרכים של האדם הנפגע, ולהשיבו מבחינה כספית, למצב בו היה אם לא היה מתרחש האירוע הנזיקי. זוהי סוגיה מורכבת, הכוללת גם חישוב פיצוי נזק בלתי הפיך ויש לעשותה בהתאם לנסיבות כל מקרה. לכן, מומלץ להסתייע בשירות המשפטי של עו"ד ענת קאופמן, בעלת ניסיון רב ומומחיות בתחום.
 
 


לפגישת ייעוץ ללא תשלום

ונחזור אלייך בהקדם:

מלא את הפרטים

הרצל 7, קומה 5, נתניה 4240004

location6, location, map, marker, pin

073-3744558

phone6, phone, contact, telephone, support, call

09-8350074

print2, print, printer

office@acklaw.co.il

envelop, envelop, mail, email, contact, letter
 

 

- כל הזכויות שמורות -
אין לראות באמור באתר משרד עו"ד ענת קאופמן (כהן) ושות' ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ משפטי